Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt hogy értsem? Hogy működik ez?

Ezt hogy értsem? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Készenliti rendőrnek akarok menni. Írtam egy kérdést a szakközépiskolána hogy miután elvégzem hoigy működik hogy tudok elhellyezkedni. Ezt a választ kaptam:


"


Tisztelt Érdeklődő!


A tanulóink munkahelyét mindig az ORFK és a politikai helyzet határozza

meg. Ebbe sem az iskola nem tud beleszólni, sem a tanulókat nem kérdezik

meg, hogy mit szeretnének. Vagy a lakóhely szerinti megyei

rendőr-főkapitányságra kerülnek vagy Pesten valahová. Így akár a

Készenléti Rendőrséghez is. A rendőrségnél mindig az a biztos ami elmúlt.

Szép napot."


Van valakinek tapasztalata ebben? Miután elvégzem a sulit tényleg nincs SEMMIBE sem beleszólásom??



2016. febr. 27. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen parasztokkal nem foglalkoznék. Ha egy egyszerű érdeklődésre így reagálnak, milyen lehet ott a hangulat?


Amúgy valószínűleg akkor leszel utána készenléti rendőr, ha van arra keret a lakóhelyeden.

2016. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen kielégitő választ kaptál.Ha alapjáraton egy rszkit elvézel a lakhelyed szerinti kapitányságra kerülsz, DE politikai helyzet pl, 3 éve mindenki országosan a BRFK ra került,tavaly a KR hez. Röviden ahova kell az ember oda kerülsz. Viszont a KR csinál iskola rendszeren kivüli képzést, ott ugye kr-es leszel, a police.hu-n tudod nézni hogy inditanak e olyan képzést. És ami az "az a biztos ami elmult" dolgot illeti, teljesen igaz. Bármit egy tollvonással az utolso pillanatban megváltoztathatnak. Pl.: Lebeszéled miskolcon, hogy vár a KR tárt karokkal, de ha utolso pillanatban kiderül h nagy hiány van és mindenki BRFK, akkor így jártál.

Remélem érthető voltam.

2016. febr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

naggyából, köszönöm

csak a pár rövidités nem világos és a police.hu n nem találtam erről semmit

2016. febr. 29. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!