Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az OM azonosító számomat az...

Az OM azonosító számomat az interneten valahogyan megtudom nézni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az iskolában vagy az egyetem tanulmányi osztályán tudják megmondani.
2016. febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan rajta van a diákigazolványon is.
2016. febr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Már amelyiken. Elvileg tényleg azt mondják, hogy rajta van, de pl. az enyémen nincs rajta.
2016. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rajta van a diákon. 7essel kezdődik. Az enyém pl 745707542** tehát 11 jegyű szám. Azonosító számnak (ID NO.) hívják az újfajtán.
2016. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hogy milyen a formátuma. Ugye kellett az e-felvételin, és az enyémen nem volt rajta. (Nekem régebbi igazolványom van.)
2016. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A régin is azonosítószámnak hívták:


[link]

2016. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem hiszed el, hogy az enyémen NINCS rajta?

Azon még csak egy igazolványszám volt (nem volt külön megnevezve), ami minden igazolványomon értelemszerűen más (és nem is annyi számjegy, és nem is 7-essel kezdődik). Pedig évek óta volt már OM azonosító akkor is, amikor kiállították)

2016. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, hogy segítek a kérdezőnek megtalálni az OM számát. Lehet, hogy az övén rajta van.
2016. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!