Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges emelt angol érettsé...

Lehetséges emelt angol érettségin ennyit elérni?

Figyelt kérdés

Nagyon kéne a pont és szeretnék 94-97%-ot írni emelt angolon. Sajnos tavaly összesen 61 százalékot sikerült összeszedni, de most nagyon rágyúrok.

Van olyan,aki elért az elmúlt években ilyen magas százalékot összesen? Hogy tudok készülni rá,a filmnézésen,angolul olvasáson,előző érettségi megoldásán kívül?



2016. febr. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ez irreálisan magasnak tűnik, ez csak 9 pont veszteség lenne 5 részfeladatnál. Kb anyanyelvközelieknek van erre esélyük.
2016. febr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó vagy a nyelvből és koncentrálásból + szerencséd is van minden lehet. De én középen is hibázok néha ennyit figyelmetlenség meg félreértések miatt pedig van felsőfokú nyelvvizsgám...
2016. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon magas szókincs, rutin, stb.

italki.com ?

Én is 90% körülire hajtok, gyakorolhatunk együtt is.

Hova jelentkeztél? :)

2016. márc. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tavaly a vizsgázók 8,5%-a teljesített 90% felett.

Szóval igen, lehetséges.

2016. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

4-es vagyok: másrészről a részletes statisztika szerint tavaly 1500 emberből a 2 legjobb ért el 97%-ot és összesen 30-an voltak 94%-osak vagy jobbak. (Ami ugye kb. 0.02%)

Szóval azért azt inkább csak elméleti esélynek mondanám:S

De a 90% "bőven" meglehet.

2016. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Tudom, hogy nagyon nehéz ezért is kérdeztem meg.

Károlin jelöltem az anglisztikát de elnézve a tavalyi ponthatárt kicsi az esélyem, hogy bekerüljek. Ha csak nem csökken, vagy emelkedik max 2-3 pontot. És ha még angolból is elérem a 90%-ot nem biztos, hogy elég, mert ugye kell még egy tárgyat választani. Itt csak a töri jöhet számításba,ami 56% lett. Most újraérettségizek de nem töriből, hanem bioszból, mert más szakokat is jelöltem, ahova biosz kell :/

Teljesen elkeseredtem. :(

De készülhetnénk együtt vagy megbeszélhetnénk dolgokat, amik nem mennek ha gondolod :)

2016. márc. 1. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Én októberben írtam előrehozott emeltszintű angol érettségit.

94 % lett, igaz kéttannyelvű suliba járok.

2016. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!