Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira jelentkezők! Hol...

Orvosira jelentkezők! Hol tartotok most a felkészülésben?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon le vagyok maradva, nem osztottam be jól az időmet. A biosz megy, csak rá kell feküdnöm, a kémiával meggyűlik a bajom, de igyekszem többet gyakorolni.
2016. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem orvosira hajtok, de emelt biológiára és kémiára készülök.

Én sem tanultam egyenletesen, de nem is bánom, nem lehetett volna 8 hónapon keresztül egyenletesen magas szinten terhelni magam (meg a időbeosztásom sem engedte).

Nagyjából a tervem szerint haladok, bár az eredeti időbeosztásnál kevesebb időt hagytam ismétlésre, mint most szükségesnek érzem, ezért nemrég átütemeztem az eredeti tervet, és igyekszem "belehúzni":)

Most már lassan itt a "célegyenes", ebben a 2-2,5 hónapban már nagyon is intenzíven akarok tanulni, ennyi időt ki is lehet bírni:))

2016. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A biosz elmegy, de kémiából a számolások nem nagyon mennek.. bár én még csak 11.-be járok. Nyáron nagyon rá fogok feküdni az biztos, de azért félek egy kicsit, hogy nem vagyok elég ehhez.
2016. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És neked Kérdező? :)
2016. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban kezdtem el ténylegesen készülni (persze nem a nulláról), hullámzó a teljesítményem meg az önbizalmam; néha könnyűnek tűnik az egész, néha meg reménytelennek, aztán majd meglátjuk.. :) A számolásokkal alakulok, az elméletet meg ismétlem folyamatosan.
2016. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is januárban kezdtem ,de én sem a nulláról. Akik már voltak,de idén is mennek. Nektek milyen eredményeitek vannak már? Egyébként biológiával haladok én is,persze a teljesítményem ingadozó, egy hullámvasúthoz lehetne hasonlítani. A kémia, a kémia olyan,hogy akármennyi számolásos feladatot gyakorolok is be,úgyis tudnak olyat adni érettségin,hogy nem tudom megoldani,úgyhogy ezen nem kell izgulni. Elmélet az meg megyeget.
2016. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ti jártok külön tanárhoz?
2016. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: csak előkészítőre járok. Kémiából tervezem, hogy pár órára elmegyek egy ismerőshöz, ha összegyűjtöttem a példatárból azokat a feladatokat, amik nem mennek.
2016. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sehol...:((
2016. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, én is csak előkészítőre járok, oda is csak azért, hogy többször halljam az anyagot, de igazából csak fenék kell hozzá, hogy leüljek és bevágjam, megérteni könnyen megértem. Kíváncsi leszek az idei számítási feladatokra kémiából, a tavalyi kicsit túlzás volt talán, hátha idén könnyebb lesz valamivel.
2016. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!