Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mentem ma iskolába, ezért...

Nem mentem ma iskolába, ezért lesz 7 óra igazolatlanom. Vajon mi fog történni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombati napon tanítás lett volna(vagyis ma) és nem mentem iskolába, ezért lesz 7 igazolatlanom. Azért nem mentem mert egyszerűen nem volt kedvem. Nem szeretném ha a szüleim megtudnák hogy mi a helyzet. A házi orvosom meg nem rendelt. Mit csináljak? Mit fogok kapni 7 igazolatlanért a suliban? Esetleg az orvos ad visszamenőlegesen igazolást arra a bizonyos szombati napra? 16/F

2016. márc. 5. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az iskola értesíti a szüleidet hivatalos levélben.
2016. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Általanosba a lanyomtól ha egy napot hianyzik, meg se kerdik hol volt.

a 3 nap megvan meg neked,a mit szülő igazolhat??

2016. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ezt a levelet nem lehet valahogy elcsalni? Mármint arra célzok, hogy ezt vissza kell küldeni aláírva, vagy nekem kell bevinni ofőhőz, vagy csak kijön oszt kampec?(ha utóbbi akkor csak eldugnám azt csókolom)
2016. márc. 5. 08:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, nincs több szülőim.
2016. márc. 5. 08:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Hupsz...orvos akart lenni :)
2016. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem annyira ismerem az orvosomat, csak annyit tudok róla hogy kicsit félkegyelmű, és bevesz mindent. Apropó. Mennyire tud visszamenőlegesen igazolást adni? Mert csak kedden tudok eljutni hozzá. Esetleg mit mondjak az orvosnak hogy adjon igazolást? Esetleg vigyek pénzt?
2016. márc. 5. 09:03
 7/13 anonim ***** válasza:

#5: gratulálok az intelligenciádhoz, hogy így ismeretlenül lehülyézel.

A kérdező leírása alapján semmi biztosíték sincs arra, hogy később igazolná bérki, ráadásul a azülői igazolás kizárva, hiszen nekik nem mondja meg. Az orvosi igazolás meg jól hangzik, de arról meg tudomást szerezhetnek a szülei.

És tanár vagyok, tudom, mennyi igazolatlanért milyen lépéseket azoktunk tenni(más iskola gyakorlatöhoz semmi közöm, de vannak törvényi kötelezettségek). A levél postai úton, iktatószámmal, feltehetően ajánlva megy ki. Még ha a levelet el is lopná, az igazolatlan miatt lerontott magatartás gyanúslesz.

2016. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:O xd Azért nem kell lefizetni!Bár jó lenne ,ha hétfőn eljutnál hozzá,vagy legalább telefonon jeleznéd neki,hogy szombaton cifrafosásod volt!xd Ha nem ad igazolást akkor se lesz gond,max. évvégén láthatod a bizonyítványodban,hogy ennyi igazolt és ennyi igazolatlan órád volt.Akkor meg már úgyis mindegy!:)
2016. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#10: mégis mit képzelsz magadról, hogy gyakorlatilag hazugnak nevezel? ÉS kit érdekel, nálatok mi a helyzet? Talán egy iskolába jársz a kérdezővel? Ha nem, mire fel gondolod, hogy ugyanolyan elnézőek lesznek vele? A leírásod alapján súlyos vétségeket követ el az osztályfőnököd, amiért az állásával játszik. (és nem az osztályfőnök jár a postára; tudod, ezért van titkárság)


És Te szólod le az én helyesírásomat? Persze, mert túl nehéznek tűnik számodra különbséget tenni helyesírási hiba és elütés miatt (utóbbi előfordul egy régi és kicsi tableten), amiből volt három összesen.

Te mire vagy büszke? Az xd-idre, a "szal"-ra, meg hogy a vesszőt szökő évente használsz? Csak azért említem, mert Te is ezt tetted: egyébként érv és vitakultúra hiányára utal, amikor valaki a másik helyesírását, illetve az intelligenciáját és tanultságát firtatja.

2016. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Te meg irigyled,hogy szépen és helyesen írok,hogy vesszőt csak odateszem ahová kell,hogy szép és fiatal vagyok.És nem egy megkeseredett frusztrált h@lye p@cs@ tanár,aki a gyakszira jár gyerekeknek okoskodni!Elég nagy szégyen vagy!Én a helyedben többet nem reklámoznám,hogy tanár vagy,mert már kellőképen leégetted magad így is! Na pá Xd :)
2016. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!