Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mentem ma iskolába, ezért...

Nem mentem ma iskolába, ezért lesz 7 óra igazolatlanom. Vajon mi fog történni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombati napon tanítás lett volna(vagyis ma) és nem mentem iskolába, ezért lesz 7 igazolatlanom. Azért nem mentem mert egyszerűen nem volt kedvem. Nem szeretném ha a szüleim megtudnák hogy mi a helyzet. A házi orvosom meg nem rendelt. Mit csináljak? Mit fogok kapni 7 igazolatlanért a suliban? Esetleg az orvos ad visszamenőlegesen igazolást arra a bizonyos szombati napra? 16/F

2016. márc. 5. 08:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! De legyetek szívesek ne veszekedni. Még annyi kérdésem lenne, hogy egy ofői figyelmeztető benne lehet a pakliban?
2016. márc. 5. 10:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Így egy erre járt moderátorral később egészen furcsán nézz ki az itteni párbeszéd. :D


Mivel már megtörtént a hiányzás, én azt mondom ne aggódj emiatt. Régen én is sokat idegeskedtem ilyenen, de egyszerűen nem éri meg. Megtörtént, legközelebb vigyázol, hogy ne történjen meg és ennyi. Na túráztasd magad rajta fölöslegesen, csak magadnak ártasz vele.

2016. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Abszolúte igazad van! Köszönöm szépen a bíztató kommentedet. Egy kicsivel jobban is érzem magamat:)
2016. márc. 6. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!