Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anyukám ad csütörtök du. -ra...

Anyukám ad csütörtök du. -ra igazolást, már csak az a kérdés, hogy milyen indokot írjon?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megy az infó, és gyakorolni se tudok, mert a gépünknek tönkrement a hűtője és péntekig javítják. Csak heti egyszer van infónk, tehát megbeszéltem anyummal, hogy egyszer az évben ad ilyenre igazolást. De milyen ürügyet írjon az igazolásba? Betegség nem jó, mert múlt héten csütörtökön tényleg beteg voltam, még azt hinnék, hogy az infó miatt lógok...

2016. márc. 6. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megindokolnia. Elég, ha annyit ír, "családi okok", ha még nem használtátok el a szülői igazolásokat a félévre, akkor senki sem fogja ezt firtatni.
2016. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
gyomorrontás -elég ennyi, ez "1 napos" program lehet - (hasmenéssel, de azt már nem kell írni)
2016. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem megy az info, ezért nem mész be az órára, hogy még annyira se menjen! Teljesen logikus! Az órán tanultakat hogy fogod megtanulni? Ha meg gyakorolni akarsz, látogasd meg egy barátodat, aki ért hozzá és az ő gépét.
2016. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
#3 Nyilván jegyet fognak kapni valamire, ami neki nem megy...
2016. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, dogát írtak akkor, Végül fogorvos lett az indok. (a nagynéném fogorvos, kaptam igazolást)
2016. márc. 15. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbáld behozni az info lemaradást, kérj segítséget, értsd meg.
2016. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!