Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol nyelvi OKTV döntőjével...

Klopusz kérdése:

Angol nyelvi OKTV döntőjével kapcsolatban kis segítség?

Figyelt kérdés

Lányom sikeresen bejutott a döntőbe. Ezzel kapcsolatos kérdések:

1. Minden szövegből fel kell készülni, vagy ki kell egyet választani? (a tanár mást mond, mint ami a kiírásban szerepel)

2. Milyen ruhában illik megjelenni?

3. Mikorra várható a végeredmény?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 7. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, gratulálok a lányodnak!

Én két éve voltam angol oktv döntőben.

1. Nekem minden szövegből fel kellett készülnöm, és ott húztam egyet egy borítékból. (nem tudom,hogy azóta változott-e)

2. Mindenki kiöltözött döntőre.

3. Én kb. másfél hónappal később tudtam meg az eredményt.

2016. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is gratulálok a sikeres döntőbe jutáshoz!


Én is szeretnék kérni tőled egy kis segítséget, mint szülő, akinek szintén döntőbe jutott a gyereke! Ti már megkaptátok a szövegeket, amiből készülni kell? Mi még nem!


Mivel tavaly is döntős volt a fiam, ezért leírom amit tudok. Mindegyik cikkből készülni kellett, és kihúzták a versenyzők, mint egy tételt, amelyikről beszélni kellett. Pontosan, úgy, ahogyan azt előttem leírták!


A ruhát illetően, ünnepi, de kényelmes ruhát javaslok. Túlzásba nem kell esni, nem ez számít. Az eredmény elég sokára lett meg. Ha érettségi előtt áll a lányod, hiánypótlással fel lehet tölteni a helyezést a felvire!

2016. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak.


A második válaszolónak: igen, megkapta a szövegeket. Pénteken értesítették a középiskolát és egyúttal csatolták a cikkeket is. Bízom benne, ma már Ti is kézhez kapjátok.

Ha nem, privátban el tudjuk küldeni bescannelve, ha kell.

2016. márc. 8. 15:18
 4/6 anonim válasza:
Igazán nagyon kedves vagy! Tényleg meg kellett volna kapni az anyagot, megkérdeztem az Oktatási Hivatalt is. Ha holnap sem lesz meg, akkor élni fogok az ajánlatoddal, amiért nagyon hálás vagyok! Ha én is bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj! Sok sikert és nagyon jó helyezést kívánok!
2016. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratula -

Végül hányadik lett?

2018. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A döntőben hányan szoktak lenni?
2018. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!