Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szaktanár középiskolában...

Szaktanár középiskolában emelt szinten visszakérdezheti a tananyagot vagy csak a középszintű követelményeket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagot leadta azon a szinten/elérhető volt számotokra a tankönyvből/egyértelműen szólt arról, hogy ez a követelmény, akkor számon kérheti, igen.
2016. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A középszint és az emelt szint csak az érettségik esetében értelmezhető. Az órán azt kell megtanítani és visszakérdezni, ami a helyi tantervben benne van.
2016. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen, miért? Nem ment és most puffogtok?
2016. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Azt kér vissza, amit jónak lát. Persze, ezek itt mindig puffognak, semmi nem jó nekik. Az érettségi már egy kalap szar, mert ugye a régi rendszert tönkretették, de már azzal jönnek, hogy a 20%-ot is milyen nehéz teljesíteni... No comment. Na jó, egy éve átraktát 25%-ra ha jó tudom, de attól a színvonal még mindig egy nagy semmi. Aki most érettségit kap, 80%-át meg kéne buktatni, csak ugye most tömegképzés van és minden idiótát átnyomnak valahogy, aztán erre itt még elégedetlenkednek, hogy így nehéz meg úgy. Hát a francokat! Csak a pofája nagy mindenkinek, szóbeli érettségin meg csak makognak mit a lósz(a)r...
2016. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés anatómia tantárgyra vonatkozott, aminél a kedves tanárunk 50 %-tól ad kettest. Kíváncsi lennék, maga nem panaszkodna-e. :) Az érettségiről egy szót nem ejtettem, szerintem is alacsony az elvárt szint a ketteshez. Illetve, hogy puffogok vagy nem puffogok az az én dolgom. Csak feltettem egy kérdést.
2016. márc. 12. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kérdező, szerinted hány százaléktól kéne kettest adni? Normális helyeken úgy működik, hogy ha nem tudod az 50%-ot sem produkálni, akkor tök jogosan kapsz elégtelent.
2016. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!