Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Leövey Klára gimnázi...

Budapesti Leövey Klára gimnáziumból Teleki Blanka gimnázium?

Figyelt kérdés
Lányom most 0. Évfolyamos,német nyelvi előkészítős de nagyon nem szereti az iskolát.(Ezt nem szeretném kifejteni) a lényeg,hogy szeretne a Teleki Blanka Gimnáziumba menni. Félévkor egy négyese volt a többi mind ötös. Lenne esélye így év közben? Előre is köszönöm!

2015. márc. 22. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna hasznosabb az adott gimnáziumban érdeklődni erről?
2015. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel az iskolát, és kezdjetek el intézkedni :) Ha van hely a suliban, akkor át fogják venni a gyereket, rosszabb esetben szintvizsgával.
2015. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam 0.évfolyamos németes Telekibe. :) Tudni kell, hogy a Telekibe tavaly a németet nulláról indulva kezdtük el tanulni. Heti 12-13 óraszámba és remek tanárok tanítottak. Aztán idén már kevesebb órában tanulunk, de még mindig emeltebb szinten. Na, de a kérdésre válaszolva: Szerintem kell tenni szint vizsgát, mert csak úgy tudják átvenni, hogy felmérik van-e olyan szinten, mint a jelenlegi 0.-os németesek.
2015. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem keressetek másik iskolát a lányodnak, ne a Telekit. Volt szerencsém odajárni 2 évet, német nyelvi előkészítőre és a végére olyan szinten kicsináltak, hogy pszichológushoz kellett járnom...
2015. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!