Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bejutni a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnáziumba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az írásbelit eléggé elrontottam, de szóbelizni behívtak. Összesen 146,5 pontom van és 179.helyen állok. Szerintem semmi esélyem sincs hogy felvegyenek. Ti mit gondoltok, van esélyem?
2016. márc. 12. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia , szerintem simán bekerülhetsz hiszen nagyon sok ,72 tanulót vesznek fel spanyol-angolra (a többit sajnos nem tudom ) nézd meg az oktatás.hun (közoktatás-->intézménykereső) hogy hányadik volt tavaj ,illetve tavaj előtt az utolsó akit felvettek.Én mindenesetre kiesek előled 26. helyről szóval máris 178. vagy. :) (különben szoktam aludni is éjjel 3 órakor, de máshol sajnos nem állok ilyen fényesen, ezért GYK-zok :D)
2016. márc. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Remélem,hogy bekerülsz ahova menni szeretnél. Drukkolok :)
2016. márc. 13. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtti utolsó bejutottak rangsorszáma:

- spanyol-angol: 168.

- spanyol-német: 83.

- spanyol-orosz: 95.


Tavalyi utolsó bejutottak rangsorszáma:

- spanyol-angol: 164.

- spanyol-német: 81.

- spanyol-orosz: 69.


Szóval összességében, a német és orosz képzésekre sajnos nagyon kevés az esély. Ellenben még angolra van remény, de oda is kevés, szóval tényleg készülj fel, hogy nem jutsz be, sajnálom :( Esetleg a végén fellebbezhettek, hogyha csak 2-3 hellyel maradsz le :)

2016. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, igen, számítottam rá, hogy esélytelen a dolog :"(
2016. márc. 13. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2016. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!