Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz lenne 23 évesen nappalin...

Gáz lenne 23 évesen nappalin érettségizni?

Figyelt kérdés

Sajnos az élet nem úgy dobta a lapokat, ahogy kellett volna. Két évet ismételtem betegség miatt. Ezért most 21 évesen szerzem meg a szakmám, de kevésnek érzem, ezért mivel kitolták a korhatárt napain 25 életévre, ebből kifolyólag szeretnék egy 2 éves intenzív érettségin részt venni.

Aztán ha belerázódok a tanulásba mennék még tovább.


2016. márc. 15. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
HA kell, akkor kell, ne azon pörögj, hogy "ágz'-e.
2016. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
* "gáz"-e.
2016. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, inkább becsülendő a hozzáállásod
2016. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
25 évesen kezdtem volna nappalin én is, addig dolgoztam.Én is betegség miatt nem vágtam bele, így most 27 évesen készülök újraérettségizni, 28 évesen kezdek nappalin.Véleményem szerint ha eddig dolgoztál becsülettel, esetleg célirányosan spóroltál is és a megcélzott szakod nem "büfészak", nagyon is ajánlatos továbbtanulni.
2016. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!