Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nappalin akarok érettségizn...

Ha nappalin akarok érettségizni, akkor gimibe is mehetek vagy csak szakközépbe?

Figyelt kérdés
Fodrászként tanúlok, de jövőre érettségizni szeretnék(szakmunkásvizsga után). 18 éves vagyok. Eddigi emberek, akik nappalira mentek érettségizni 11.be berakták őket (volt akinek osztályozóznia sem kellett...)de én azt hallodtam hogy 10.be is mehetek. Lehet az valamivel könnyebb lenne, mint a mélyvíz 11. Az a baj, hogy általános óta nagyon sok mindent elfelejtettem, pedig nem voltam rossz tanuló, szakmunkásban meg nem nagy cucc kitünőnek lenni... Csak értelmes válaszokat várok. Előre is kösziii.
2011. dec. 28. 00:17
 1/2 Katoonene ***** válasza:

Az az általános, hogy 10-be raknak be. Szerintem nagyon kevés hely van, ahol kezdhetsz 11-be. Ez nappalira vonatkozik, Bp-est, Kecskemét, Kiskunfélegyháza viszonylatában.


Ha tanulsz, nem lesz gond, bármelyik osztályba is kerülsz.

2011. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is van két srác aki szakmunkást végzett és most nálunk van éresstégizni /szakközépbe bár ők idejártak és gimi nem volt/ 10.be kerültek oda...

De szerintem érdemesebb lenne olyat csinálni hogy keresni olyan iskolát ahol van intenzív tagozat. /Ezek 2-3 évesek szoktak lenni ebből van egyaránt nappali is és esti is. És ott hasonlóbbakkal lennél együtt. Mert ha bekerülni 10.-11.be nem biztos hogy olyan jó az osztály mert akkor még lesz*rják a tanulást. Intenzíven meg azért csak másabb...

2011. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!