Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyházi Egyetem kollégiumá...

Nyíregyházi Egyetem kollégiumában van lehetőség fiú és lány együttlakására?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk odamenni,és örülnénk ha egy szobába tudnánk lakni,olvastam hogy több egyetemen ez lehetséges,Nyíregyházán is így van?

2016. márc. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsen hivatalosan.

Nem hivatalosan pedig többen úgy cserélnek szobát, hogy együtt lehessenek a párjukkal, szóval olyan szempontból van lehetőség rá.

Nem szoktak szólni a vezetők, pedig tudnak róla.

2016. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És fiuk,lányok egy szinten vannak,vagyis nincs olyan hogy ez egy fia szint,a másik meg egy lány?
2016. máj. 7. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom aktuális-e még,de én a koliban lakom,és van lehetőség a pároknak együtt lakni,ezt a szándékodat a kollégiumi jelentkezésnél tudod jelezni.

A fiúk és a lányok egy szinten laknak,viszont mivel egy fürdőt 2 szoba használ,az ikerszobatársad is egy másik pár lesz,ill.lányok mellé csak lányok és fordítva! :)

2016. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már egy szobában lakunk a koliba,köszönöm a segítséget!
2016. dec. 4. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!