Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségiből...

Informatika érettségiből szeretnék segítséget kérni. Tételkidolgozás és azon belül?

Figyelt kérdés

Megkaptam azt a 33 témát, ami a 9 témakörön belül van. Leírom az elsőt, hogy megtudjam magyarázni a problémám:

1. információs társadalom

a kommunikációk a témák, ebből van 33)

1. általános modellje (eze

2. információs és kommunikációs technológiák és rendszerek

stb.

információ és társadalom

1.2. stb

és ez alapján az lenne a kérdésem most akkor a kommunikáción belül ezeket kell kidolgozom? Mert kaptunk egy másik dokumentumot, amiben pedig fel van írva, hogy a kommunikáció és így kezdődik: "kommunikáció fogalma. A kommunikációs modell: adó, kódolás, csatorna, zaj, de-kódolás, vevő.

Gyakorlati példák a kommunikációs modellre; a példák és a modell megfeleltetése; a modellben található fogalmak értelmezése konkrét példán keresztül.

A kód, mint az információ közvetítés eszköze. Példák a sokféle kommunikációs..." Elkezdtem kidolgozni a tételt de nem merek tovább menni. Kérlek magyarázzátok el nekem. Előre is köszönöm :)


2016. márc. 16. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
keresd meg b+
2016. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem azzal van a gond hogy nem találom, hanem azzal, hogy nem vagyok biztos abban, hogy melyik úton kellene kidolgoznom a tételt, de csak gratulálni tudok, hogy a szövegértésed veri a padlót "b+".
2016. márc. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!