Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha 250 órát...

Mi van akkor, ha 250 órát hiányoztam igazoltan középiskolából, de osztályozható vagyok?

Figyelt kérdés
Ugye maximálisan csak 250 órát hiányozhat egy diák egy évben, és ha nem osztályozható, akkor osztályozóvizsgát kell tennie. Ahol utánaolvastam, úgy írják, hogy a tantestület döntése alapján küldik el. Nálunk minden egyes dolgozatot bepótoltatnak, úgyhogy mindegy ki, mikor és mennyit hiányzik, megvannak a szükséges jegyek, az éves teljesítmény értékelhető. Tehát most én értékelhető vagyok, de majdnem megvan a 250 óra, év végéig pedig még lehet, hogy leszek beteg. Így elküldhetnek vizsgázni?

2016. márc. 17. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ha van elég jegyed, akkor nem. Úgy szól a törvény, hogy ha 250 óra fölött hiányzik, ÉS EMIATT NEM OSZTÁLYOZHATÓ. Vagyis ha osztályozható vagy, akkor nem kell.
2016. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Olyan mintha ezt a kérdést csak én tettem volna fel ;)

A tantestület dönti el, hogy kell-e osztályozót tenned vagy nem kell, vagy ha nagyon utálnak meg is buktathatnak. Szval 3 lehetőség van.

2016. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!