Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esély,...

Szerintetek mennyi az esély, hogy megbukok érettségin?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hülye kérdés.:D

Gimibe járok, szóval valami csak ragadt rám a 4 év alatt, de azért pl a töritől félek, oké azt csak tanulni kéne, de még nagyon le vagyok maradva a tanulásban.

Azért elég "nehéz" megbukni középszintű érettségin, nem?


2016. márc. 17. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Megbukni középszintű töri érettségin max akkor tudsz, ha sötét vagy, mint az éjszaka, vagy annyira ráparázol, hogy lefagysz, és kikapcsol az agyad. (Sajnos már láttam nagyon okos gyerekeket is, érettségi szóbelin kihúzni egy tételt.. és elsírta magát.., hogy Ő nem tudja..)

Persze minden évben ötös volt, versenyeken szerepelt jó eredménnyel, csak ráparázott, egy arcmosás után hibátlanul lefelelt.


Használhatsz atlaszt, annak a használatával már garantált a 3-as.

2016. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A töri írásbeli középszinten inkább egy műveltségi tesztsorra hasonlít, amihez alap tudás (semmi tanulással) is egy 3-as 4-est eredményez. Szóbelin kapsz a tétel mellé 3-4oldal forrást amit ha elolvasol átfogalmazol és visszamondod nekik szintén örülnek nagyon. Haverom úgy ment be szóbelire, hogy nem tanult semmit és a szóbelin 5pontot vontak csak le tőle. Nem kell parázni az érettségi simán teljesíthető a minimum minimumával is.
2016. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 2 évet jártam gimibe és úgy érettséigztem igaz még hátrányom volt , hogy nem a saját sulimba érettségiztem mert betegségem volt májusban de még így is sikerült, szóval 9 és 10.-es anyag nélkül, kevés pótlással nekem ment, neked is menni fog 4 évvel, a források nagyon sokat segítenek , főleg a töriből, nekem pl a töri volt a legkönnyebb, sok tippelős volt meg az esszé, egyet megírsz jól már mehetsz szóbelizni, egyedül a matektól paráztam, de 25 pont lett az írásbeli xd szóval ne parázz, menni fog az!
2016. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!