Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha történelem érettségin...

Ha történelem érettségin nagyrészt csak a szövegértés megy akkor van rá esély, hogy átmenjek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze.

Használhatod az atlaszt is, abban egy csomó információ benne van. Ne ijedj meg tőle, szerintem töriből az emelt szint se valami nagy durranás.

2011. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2011. máj. 1. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is csak az ment aztán 3-asra sikerült.
2011. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha egy esszét sem fogok tudi?:(Akkor is mehet?
2011. máj. 1. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, írni tudsz valamit egy adott témáról.

Megnézed az atlaszt, hátha van róla benne valami (általában van). Összeszeded a gondolataid és vázlatosan írsz róla.

Egy ismerősöm is az esszét úgy írta, hogy az atlaszból nézett hozzá információkat. Persze megjegyzem életébe nem sokat tanult, csak tud és tudott logikusan gondolkodni.

Végül is négyes lett neki, tehát nem nehéz a töri.

2011. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a próbaérettségin úgy írtam meg ötösre az esszét, hogy alapvetően lövésem se volt a témáról. :) Ott a forrás, ott az atlasz, össze lehet hozni belőle. :)
2011. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!