Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Moza napló. Ha egyik félévben...

Moza napló. Ha egyik félévben hármas átlag, a másik félévben viszont csak egy egyes, akkor bukás?

Figyelt kérdés
Ha a teljes átlagot számolom, kb 2,4-5-re állok. Az első félévben hármasaim voltak, a második félévben csak egy darab egyesem van. A mozanapló azt írja, hogy az év végi jegy ez alapján egyes. Megkérdeztem egy végzőst, aki azt mondta, hogyha egyik félévben egyesed van, akkor az bukás. Ez igaz?
2016. márc. 17. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mi fogunk osztályozni. Talán aztkéne megkérdezni, aki illetékes. Most az egy dolog, hogy én simán megbuktatnálak, de a tanárod lehet hogy nem így számol.
2016. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, értem, hogy mit mondasz, de reméltem, hogy van itt olyan, aki hasonlóan áll, vagy például végzős és ezért tudja, esetleg tanár.
2016. márc. 20. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Ex tanárként írom: én adnék egy esélyt az éves tananyagból feleltetnélek, szóban! Ha ez hibátlan, akkor ketteskével átmész. Ha nem , akkor sajna bukás.
2016. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Félévi egy jeggyel nem lehet lezárni. Te se gondolhatod komolyan, hogy a hátralévő két hónap jegyek nélkül telik el!
2016. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!