Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek átmegyek év végén...

Szerintetek átmegyek év végén ezekkel a jegyekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Félévkor megbuktam matekból,és azóta nem valami sokat javultak a jegyeim.Az előző félévben több egyesem volt,így nem számítottam másra,mint hogy megbukok,viszont ebben a félévben csak két egyesem van,igaz,abból egy témazáró.A többi jegyem viszont kettes,ebben a félévben csak ez az utolsó hónap ilyen borzalmas,mivel a háromszög szögfüggvényei tételt nem értem,így ebből szereztem be két egyest.

Az egész éves jegyeimet nézve,11 jegyem van,abból 7 kettes ( ebből 3 témazáró ) és 4 egyesem ( ebből 1 témazáró ).Szóval szerintetek ezekkel a jegyekkel meg fogok bukni? Természetesen még van vissza 2 hét,és jelentkezem hogy szeretnék javítani + az utolsó dolgozatot amit írtunk újra szeretném írni!



2015. máj. 29. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Van 11 jegyed. Abból 7 kettesed amiből három témazáró, van 1 négyesed és akkor van 3 egyesed? Az azt jelenti, hogy a témazáró jegyet duplán számolják vagyis ha összeadogatod akkor kijön 27. 27/11=2,45. Vagyis ha belehúzol nem, hogy megbuksz, de még 3-as is lehetsz. Persze ha egyesre írod a témazárót már akkor sem bukhatsz meg.
2015. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem négyesem,hanem négy egyesem:D Jó is lenne,ha lenne négyesem.
2015. máj. 31. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Számold ki az átlagod. Add össze a jegyeidet (pl.: 2+2+2+1+stb.) aztán oszd el annyival a végeredményt ahány jegyed van (ha pl. 11 jegyed van oszd el 11-gyel a végeredményt). 1,50-től kettes vagy. Bár ez tanárfüggő, hogy megadja-e...
2015. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!