Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz szerintetek az...

Mennyire nehéz szerintetek az érettségi?

Figyelt kérdés

Eléggé megoszló véleményeket olvasni, vannak akik szerint 0 készüléssel is, simán megvan az 5-ös meg ilyesmi...

Én, ahogy eddig írtam a próba érettségiket, nem igazán ment 40%-októl jobbra egyikse :( xD. Mondjuk eddig nem is nagyon tanultam...

Ti hogy vagytok vele?



2016. márc. 19. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nulla készüléssel csak annak sikerülhet (vagy talán még annak sem) aki a 4 év alatt mindent szorgalmasan megtanult és még egy kis józan paraszti esze van.

En amondó vagyok, hogy egyáltalán nem kell félni az érettségitől, de aki az évek alatt nem tanult, csodát ne várjon.

Természetesen a készülésbltől senkinek semmi baja nem lesz.

2016. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2016. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Józan paraszti ésszel 0 tanulással is megvan. Azt nem mondom, hogy feltétlenül kell hozzá az, hogy végigtanuld a középsulit, de annyi kell, hogy tudd, hogyan használj egy atlaszt, egy függvénytáblázatot, stb. Illetve az sem árt, ha az ember nagyjából tudja, hogy a tanára mit vár el mondjuk esszénél vagy szóbelin.

Nem vészes az érettségi, ha valaki nem aludta szó szerint végig az előtte lévő 4 évet, és nem blokkol le, akkor már erős 3-as, akár 4-es is lehet bármelyik.

2016. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki egy kicsit is tanult a középiskolai évek alatt, annak a középszint egyáltalán nem nehéz. Az emelt meg annak is nehéz, aki sokat tanult mellette is:S
2016. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy egy szellemi fogyatékos is megcsinálja. Aki szerint négy évig kell hozzá tanulni, és pár nap alatt nem lehet rá felkészülni, az ne menjen felsőoktatásba, maximum ilyen IBS szintű kamu szarokra.
2016. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, ha van józan paraszti eszem, meg a hátralevő egy hónapban odateszem magam, akkor néhány tantárgyból (matek,info,angol) van rá esélyem,hogy hozzam az átlag 70%-ot, ha eddig 2-es 3-as szinten állok ? :S
2016. márc. 19. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is most érettségizem. A közepem meg van infóból az nem nehéz nyugi :)

Én is ugyanígy vagyok itthon írogatom az érettségiket de 40 és 65 között mozog sajnos. De ezeket nulla tanulással írtam.

Ha tanulok már pedig fogok akkor 60 és 90 között fog mozogni, mert azért a 4 évet végig tanultam szerencsére :)

De szerintem se nehéz :)

2016. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!