Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az aktuális pedagógus életpály...

Az aktuális pedagógus életpályamodellben kik lépnek vizsga nélkül ped.2 - be vizsga nélkül 2017 jan -tól?

Figyelt kérdés
Mik a kritériumok a pályán töltött évek és végzettség vonatkozásában? (vagy, ha, még van egyéb, mi az)?
2016. márc. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mem jött ki a módosított rendelet, egyelőre ígéret van. Arra, hogy akik ideiglenes ped2-ben vannak és akik szeptember 1-jén 7 évvel az öregségi nyugdíj előtt lesznek, azoknak nem kell. Végzettség és pályán töltött idő nem számít.
2016. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! A nyugdíj előtti 7 évbe én is beleesek, ezért mostanában nem tájékozódtam (nem érdekelt). Kik lehetnek (vannak) most ideiglenes ped 2 -ben (kellett hozzá portfólió - mert én azt nem írtam)?
2016. márc. 19. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Kellett legalább egy félkész portfólió, amit ráért később befejezni, amikor jelentkezett a védésre.
2016. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, köszi!!!
2016. márc. 21. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!