Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből áll egy alkalmassági...

Miből áll egy alkalmassági vizsga, ha óvodapedagógus akarok lenni? Mármint részletesen.

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 18:27
 1/4 anonim válasza:

Meg kell tanulnod 10 nepdalt es 10 verset, majd egyet kettot megkernek hogy enekelj el/szavalj el. Egy nagyon konnyu testneveles felmeres. Nehany kort futni, labdat dobni(nagyon konnyu). Tudnod kell egy hangszeren jatszani, de ha nem tudsz majd az egyetemen megtanulsz,es egy szemelyes elbeszelgetes.

Nem vagyok ovodapedagogus csak 5 eve elkisertem baratnomet egy ilyen alkalmassagira, azota biztos hogy valtozott is de lenyegeben ennyi :)

2014. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. jún. 22. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találod a pontosabb leírást. Lapozz tovább, ott van a többi rész is.

2014. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik iskolába jelentkezel!

Az Aporon:

Beszédalkalmasságin: egy verset kellett könyvből felolvasni

Éneken: 10 népdalból kellett listát vinni és 2 népdalt énekeltünk belőle

Tesi: futás után egy akadálypályán kellett végigmenni. Volt benne bukfenc előre, hátra, fekvőtámasz, felülés, két zsámolyra tett felfordított padon kellett végigmenni, labdavezetés, kislabdahajítás.


Most az ELTÉn tanulok, ott meghúznak ha van beszédhibád és kell tudni szolmizálni is (és talán 20 népdalt kell). Tesin van kézenállás, fejenállás és bukfenc is.


De akárhova mész, kell hogy legyen az iskola weboldalán egy tájékoztató, hogy mi lesz benne!


Kikerestem néhányat neked:

Apor:

[link]

TÓK: [link]

Pázmány:

[link]

Károli:

[link]

2014. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!