Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a suliba 27vagyok de csak...

Ha a suliba 27vagyok de csak 16ot vesznek fel akkor van eselyem hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
El kell, hogy szomorítsalak, de semmi esélyed :(
2016. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esélyed van.
2016. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán bent vagy! Nézd meg a tavalyi és az az előtti beiskolázási adatokat, ott hanyadik volt az utolsó bejutó! Fele úgyis kiesik előled még a legkeményebb suliban is! :-)
2016. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az első butaságot mondott, nagyon sokan, másik suliba mennek, neked meg csak 9 helyet kéne előre menni.:) Végső soron fellebezzel, de szerintem simán bent vagy.
2016. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem... az első nem butaságot mondott... csak itt valahogy mindenki rezisztens az iróniára... meg az első már unja egy kicsit, hogy minden második kérdés ilyen, pedig mindenki tisztában van vele, hogy mennyi esélye van bekerülni...


Első voltam.

2016. márc. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1, van esélyed, sőt, már most bent vagy

2, egyetértek az elsővel... 8 ezer ilyen kérdést tettek fel azóta, amióta kitették az ideiglenes rangsort, szóval lehetne olvasgatni, és esetleg azok alapján megválaszolni a kérdést magadnak... azzal van a baj, hogy túl egyértelmű az igen válasz a legtöbb esetben... én is tegyek fel ilyen kérdést, holott a tavalyi-tavalyelőtti adatokból következtetve tudom, hogy már felvettek?

2016. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!