Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt angol érettségivel...

Emelt angol érettségivel kapott középszintű nyelvizsgára jár a plusz 28 pont felvételin?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha az emeltért járó 50 pont nincs beszámítva, és maga az emelt sem, akkor az érettségivel szerzett nyelvizsgára jár a pont?

2016. márc. 21. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen, hiszen nyelvvizsga.
2016. márc. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. márc. 21. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy az angol emelt pontjat (50) vagy a nyelvvizsgaet (28) viszed.

Mindkettot nem viheted!

De amigy nem ertem, hogy mi a logika a kerdesben, lehet en ertelmezem rosszul

2016. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy 50 az emeltért vagy 28 a nyelvvizsgáért. Egyébként úgy számolják, ahogy neked a legkedvezőbb :)
2016. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Írtam, ha a + 50et nem számolják.

Amúgy az az értelme h. egy jó közép plusz 28 pont jobb, mint egy esetleg 60%os emelt+50.

2016. márc. 22. 07:19
 6/9 anonim ***** válasza:

De olyan nem lehet, hogy te emelt érettségire jelentkeztél, és mégis középként számolják.

Vagy emelt érettségid lesz (ezesetben nem jár nyelvvizsgáért plusz pont), vagy közeped (ha arra jelentkeztél), és úgy jár a 28 pont.

Ha emeltre jelentkeztél, és az 60% alatt lesz, akkor az sehogy sem fog közép szintű érettségivé válni, szóval szerintem értelmetlen a kérdésed.

2016. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem értelmetlen, mert ha valamelyik jobb lesz a másiknál akkor azt használhatja. Azt a bizonyítványát tölti fel a felvire a felsőoktatásba való jelentkezésekor amelyiket akarja. ( Nyilván a neki optimálisabbat választja ) :)
2016. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet már van egy előrehozott középfokúja
2016. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó jól mondja.

Úgy gondoltam. :)

2016. ápr. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!