Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE tanulmányi ösztöndíj?

SZTE tanulmányi ösztöndíj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én a megállapított ösztöndíjnél többet kaptam. egy 10-esel. miért van ez :D
2016. márc. 26. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy q szociális ösztöndíjat is hozzárakták?
2016. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem nyújtottam be olyasmi pályázatot
2016. márc. 26. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy vehess belőle egy helyesírási kéziszótárat! :)
2016. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a februárit meg a márciusit egyszerre utalják.
2016. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mert a februárit meg a márciusit egyszerre utalják."


Nem. Kérdés: Milyen februárit? Februárban még a korábbi félévit adják. És Márciustól jön az e félévi.

2016. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, én 2009-től 2014-ig voltam SZTE-s, akkor még úgy volt, hogy pl. tavaszi félév februártól júniusig tartott, de az utalás március elején kezdődött (addigra számfejtették az ösztöndíjakat) és így márciusban utalták a február-márciusit is, majd áprilistól kezdve minden hónapban az aktuálisat.

Őszi félévben ugyanez, csak ott októberben utalják a szeptember-októberit.

2016. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet azóta váltottak, de most úgy van hogy az őszi ösztöndíjakat október-februárban utalják (5 hónap) a tavaszit pedig március-június (4 hónap) és az 5. havit pedig (ha nem végzős az illető) következő szeptemberben. Végzősök esetében júliusban.
2016. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk februáról jár júniusig, így mikor márciusban először megérkezik, két havit kapunk egyszerre.
2016. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok.


SZTE-n biztos úgy van ahogy leírtam. Előző félévben is kaptam, most is kapok és korábban is így volt.

2016. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

(2) A tanulmányi ösztöndíj kifizetése öt hónapon át (egy féléven át) történik, adott félév októbertől

következő félév februárig, illetve adott félév márciustól júniusig valamint szeptemberben, minden

egyes esedékes hónap 10. napjáig.

(3) Amennyiben a hallgató az utolsó képzési időszakot követő első záróvizsga-időszak utolsó napjáig

a tanulmányi ösztöndíj szempontjából figyelembe vett képzésén végbizonyítványt szerez, részére

az adott félévben esedékes „ötödik havi” (egyébként február 10, illetve szeptember 10. napján esedékes)

tanulmányi ösztöndíj kifizetése az „ETR” elektronikus rendszerében rögzített „végzett” bejegyzés

alapján – amennyiben ezen bejegyzés az utolsó képzési időszakot követő első záróvizsgaidőszak

utolsó napjáig rögzítésre kerül – a következő naptári hónapban (februárban, illetve júliusban)

történik.


[link]

2016. márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!