Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok egy "kis segítséggel...

Hol tudok egy "kis segítséggel" sikeres forgalmi vizsgát tenni (autósiskola, város stb. )? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni tőletek, és kérlek ne a kérdést minősítsétek. Szóval a lényeg: a héten immáron másodjára buktam meg a forgalmin, azért mert a 48.percben a megállási szándékomat elfelejtettem jelezni jobbra....

Sajnos mindkét alkalommal rendkívül inkorrekt, kiégett vb-t kaptam. Ha arról lenne szó hogy nem tudok vezetni, megérteném, de egy ilyen "hiba" miatt tudom hogy az index hiánya azonnal bukás, de még a vizsga előtt az oktatóm motyogott valamit a vb-nak, sajnos nem hallottam mit, de utána csak azt nézték hol hibázom. A parkolási feladatok is mentek.... Mivel külföldre kell menjek dolgozni nagyon sürgős lenne hogy meglegyen a jogsi (kb. 1 hónap van még rá), és arra gondoltam hogy kicsit honorálnám a vb-t, de az oktatóm azt mondta ezt ne tegyem, szerintem még több pénzt akar kicsikarni belőlem a pótórákkal.... Tudnátok írni olyan helyet,iskolát vagy tapasztalatot ahol erre lenne lehetőség? Akár privátban is írhattok. Nagyon köszönöm a válaszokat!:)



2016. márc. 26. 14:13
 1/3 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok de engem nem ír ki vizsgára...740km 59 óránál vagyok

20l szeged

2016. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
irjatok rám tuti jogsit tudok...
2016. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Engem is érdekelne.

En is szegedi vagyok mint az első de én nem merem megkérdezni, oktatóm mert sosem hozta szóba és ki tudja...

Remélem kapsz választ mert nekem is szülségem lenne a jogsira.

2016. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!