Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi autósiskolák? Tapaszta...

Szegedi autósiskolák? Tapasztalatok, javaslatok?

Figyelt kérdés

Szegeden vagy környékén keresek autósiskolát, de nehezen találok véleményeket. A KRESZ-vizsgám már megvan, de az előző autósiskolámat ott hagytam, az iskola részéről elkövetett hibából. Viszont jó lenne még időben letenni a forgalmit...


Valaki tud egy autósiskolát javasolni a környékben?



2015. szept. 11. 01:54
 1/1 anonim válasza:
Bóna Vilmos Autós Iskola? Én sok jót hallottam róla, én is ott vagyok, és semmi negatívumot nem tudok mondani. Rendesek az ügyintézők, az oktatók jófejek. Nem tudok másikat mondani, mert nem voltam máshol. Viszont az árak szinte azonosak pár ezer forint eltéréssel az iskolák között, ráadásul valószínűleg 30 óránál többet vezetsz, így több lesz a végösszeg. De ez a legkevesebb, egyszer kell megcsinálnod. HAJRÁ!:))
2015. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!