Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne Nekem elmenni...

Érdemes lenne Nekem elmenni egy ilyen NLP Akadémiára?

Figyelt kérdés

Igazából a tanulás sose ment nagyon, mindig felkellet zárkózni, Tanulási nehézségeim voltak mindig is, Diszlexiát, részképességzavart, állapitottak meg nállam gyerekkorban, ami miatt nem tudtam sok mindent elérni, épp ezért vannak hiányosságaim is a személyiségemben, A társas kapcsolattartással mindig is gondba voltam, a mai napig is, nehezen tudok alkalmazkodni,oldódni, megtalálni a helyem, emiatt önbizalom hiány és szorongás is úrrá lett rajtam. Igy felnőttebb fejjel hogy tudatosabb vagyok keresem az utam, mi lenne a legjobb, mihez is kezdhetnék, hogyan változhatnék, változtathatnék bizonyos dolgokon, hogy kijöjjek ebből az állapotból, s teljesen más nézőpontból lássam a dolgokat.

Már egy ideje foglalkoztat az önismeret, NLP, olvasgattam könyveket, rájöttem érdekel ez az NLp, már amiket olvastam róla, és arra jutottam jó lenne szinte mindent tudni róla, hogy megtanuljam rendesen, és esetleg még tanusitványt, papirt is kapjak róla. 2 dolog miatt lenne jó, az egyik hogy hasznos tudást adhatna számomra, kipróbálhatnám a képességeimet amitől változhatnék, a másik a tudat hogy elértem.

Csak úgy gondolom hogy kezdetben nekem egyéni fejlesztésre lenne szükségem, mintsem csoportba, ha ilyet lehet e egyáltalán.. És azt nemtudom hogyha eleve nem ment a tanulás hogy tudnám megtanulni ? azt nem akarom hogy kiadjak rá sok pénzt és a végén úgy jöjjek el hogy bizonytalan az egész.. Na meg nem tudom mi az elvárás egy ilyen Akadémiának, bárki mehet ? nincs semmihez kötve ?


2016. márc. 27. 20:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!