Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem nekem való az...

Úgy érzem nem nekem való az éretségi mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon butának érzem magam mindenki "kenivági" az anyagot én ha tanulok is max egy 3 as matekbol 2 es de most jelenleg bukásra állok belőle nemtudom mi lesz feleslegesen fizetem az uti költségeket elmenjek egy szakmára? De már van egy szakmám viszont úgy érzem amikor suliba vagyok hogy rossz helyen vagyok :( buta vagyok nem nekem való stb mitcsináljak? Segitsetek köszönöm..
2016. márc. 29. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nem lesz meglepő a válaszom, elő kellene venni a tankönyvet...


Persze értem, hogy nem megy ez mindenkinek ugyanúgy, de arra gondolj, hogy már itt vagy az érettségi kapujában, ne itt add fel!

2016. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is legyen önbizalmad!

Másodszor pedig enyvezd a kezedhez a matekkönyvet! (6 hetet már igazán ki lehet bírni)

Harmadszor nem az számít, hogy hányasra van meg, csak hogy meglegyen (tehát nincs különbség a 5-ös és a 2-es között - már ha nem akarsz továbbtanulni)

Tényleg ne add most fel! Még ha a matek nem is sikerülne most, a többi megvan, a mateknak meg úja nekimehetsz akár ősszel.

2016. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még van egy évem megpróbálok kitartani :( :)
2016. márc. 30. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nem neked való, ezt az évet már csináld végig, lehetőleg legyen meg a bizonyítványod, aztán majd meglátod. Ha nagyon komoly nehézséget okoz rengeteg időráfordítással, akkor nem biztos, hogy erőltetni kell, jó egy szakma is. A tanáraid véleményét is megkérdezheted, és később is folytathatod az utolsó évvel, ha szükségessé válik az érettségi az életedben.
2016. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!