Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lógtam a suliból és lebuktam...

Lógtam a suliból és lebuktam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt most leszögezném, hogy anya soha nem enged el az orvoshoz, mikor menni alig birtam, sőt feküdni is rossz volt annyira fájt a lábam is beküldött suliba, meg akármilyen beteg voltam mindig, és soha nem merek neki szólni ha valami bajom van mert úgyis beküld, a tanárok meg pikkelnek rám, és ők sem küldenek haza hiába hogy egész órán köhögök, fújom az orrom megy a hasam stb. Szóval fogtam magam, kézbe vettem a dolgokat, hisz már majdnem 18 vagyok (pár hét), úgyhogy elmentem az orvoshoz kiirtani magam, és mondtam is az orvosnak hogy nem kell csak az aznapi napot igazolnia mert csak a gyógyszer a lényeg, hogy jobban legyek és másnap (vagyis ma már be is jöttem a suliba) de tegnap hívta az osztályfőnököm anyát hogy hol vagyok, ugye anya nem tudott semmit és ma be kellett jönnie az igazgatóhoz, tegnap meg próbáltam neki elmondani hogy mivan, de mindig leordít, hogy nem érdekli fogjam be a pofám azt csinalom amit ő mond és menjek suliba.. Egyébként a tanár meg annyira utál, akárhányszor felelünk mindig engem feleltet elsőnek, sőt volt már olyan is, hogy egy szövegből feleltetett amit csak egyszer olvastunk el és nem is mondta hogy felelünk belőle . Egyébként meg jó tanuló vagyok 4-5-ös de az összes tanár azt mondja (nem csak nekem hanem mindnekinek, hogy nem fogunk tudni leérettségizni), ja és egyénként egy hónap múlva lesz az érettségi is. Szóval nem tudom nem is értem miért kell ekkora balhét csapni, mert nem mentem be suliba és anyum meg a tanár is azt hiszi hogy valami fiúnál voltam , holott mamámnál de ezt ő is megmondja, de hiába ha nem hiszik el..Meg legalább mamám megérti hogy valami bajom van... És nem ok nélkül lógtam meg egyből azzal jönnek, hogy fiúztam, mikor a barátom külföldön lakik és csak havonta látom, de mindegy nekik hiába mondom nem fogják fel és nem tudom mit csináljak..

2016. márc. 31. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van orvosi igazolásod, nem?

Akkor meg igazolt hiányzás

2016. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Az ilyen sztorik olyan büdös kamu szagúak... ahol anyád nem visz orvoshoz betegen és a tanárok is mind pikkelnek rád... szegéééény! Ugye tudod, hogy ez csak a fejedben van? Meg ha egy amúgy normális ember egyszer hiányzik, nem csinálnak belőle ügyet. SZóval akkor most hol is van az a rész, ahol TE vagy a felelős???
2016. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez kamu.
2016. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
39%
tuti kamu.
2016. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülnék ha kamu lenne , biztos fölöslegesen irok ki ilyen kérdést. Ne avból indulatok már ki hogy jajj veletek ilyen nem történhet akkor másokkal se. De mindegy köszönöm az aranyos, segítőkész válaszokat.... Egyébként a tanár meg azt monfta, hogy igazolatlannak veszi mert "lógtam".
2016. márc. 31. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a rákba lenne igazolatlan, amikor az orvos adott arra a napra igazolást?
2016. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom a tanárt kérdezd hogy miért veszi igazolatlannak mikor van rá igazolásom. De valoszinű azért mert szerinte nem beteg vagyok hanem lógtam.
2016. márc. 31. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de nem hiszem el, hogy a tanáraid, anyukád ok nélkül nem hisz neked. Még a nagymamádnak sem. Feltéve, ha igaz. Ha pedig óráról órára készülnél, akkor nem érhetne meglepetés.
2016. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez egyrészt a teljes sztori max. 10÷a mert ilyen logikátlan felnőttek nincsenek másrészt erősen tinihisztis.
2016. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Annak idején mikor én jártam suliba az osztályfőnök még az orvost is megkérdezte telefonon h tényleg beteg vok e.Pedig nem lógtam 1x sem az órákról.
2016. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!