Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azért kirúghatnak a suliból...

Azért kirúghatnak a suliból mert bicska volt nálam és viccből azt mondtam osztálytársamnak hogy "enyhe szúrást fog érezni" persze egyáltalán nem gondoltam komolyan nem tudnék ilyet tenni soha elmondta ezt az igazgatónak hogy meg akarom szúrni (? )

Figyelt kérdés

Az igazgató azt mondta hogy lehet hogy kirúgnak

Szerintetek mi lesz?


2015. nov. 20. 17:39
 1/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek hogy mondjam el itthon?
2015. nov. 20. 17:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

iskolába ne hordunk bicskát, és egyéb önvédelmi fegyvereket. az igazgatódnak joga van megválni tőled.


kérj bocsánatot, írj levelet, mondd el, hogy nem gondoltad komolyan, hogy csak a szalámirúd miatt volt nálad kivételesen bicska, de amúgy nem hordod magadnál, és hogy soha nem tudnál ártani egy másik embernek.

2015. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most az írod viccből... De ki tudja, hogy mik voltak a pontos körülmények!
2015. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyébként ha vicces kontextusban mondtad a barátodnak, hogy megszúrod (ami amúgy egyáltalán nem vicces), akkor nem értem, miért köpött be.


ha meg komolynak tűnt a fenyegetésed, akkor megérdemled a kirúgást.


akkor elég menő vagy, mikor a haverodat kell fenyegetni egy bicskával, de ha anyád elé kell állni a hülyeségeddel akkor nem? csak az fél ilyet elmondani, aki tudja, hogy bűnös.

2015. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg csak viccböl csináltam

És tudom hogy nem szabad vinni a zsebemben maradt

2015. nov. 20. 17:46
 6/7 A kérdező kommentje:

És ha az a gyerek aki beköpött elmondja hogy nem is gondoltam komolyan

És hogy bocsánatot kértem?

2015. nov. 21. 19:37
 7/7 anonim válasza:
Az igazgatón múlik szerintem
2016. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!