Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt fel lehet...

Egy hónap alatt fel lehet készülni emelt infó írásbelire?

Figyelt kérdés
Napi 5-6 órával,informatikás múlttal szerintetek menni fog?Az adatbázisok az újdonság de ott a lekérdezéseket és a jelentéseket kellene csak megtanulni,táblázat kezelésnél a függvényeket kell átismételnem,szövegszerkesztés megy,honlap szerkesztés is megy,prezentáció készités is megy és a kedvenc a programozás,arra pedig keményen rágyúrni.Vélemények?Sokat tanultam ezekről a programokról csak egy kis ismétlés kellene,szerintem képes vagyok rá de mások véleményére is kiváncsi vagyok!

2016. márc. 31. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 0-ról nyilván nem. Ha csináltál-ahogy írtad is-már feladatokat korábban nem lehet nagy gond. Oldogasd végig az eddigieket abban az egy hónapban, ez a legjobb, amit tehetsz. Nyilván, ha több időt hagysz rá jobban elmélyül. Amúgy hova készülsz?
2016. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem a 0-ról.Tanultam iskolában az összes programot,csak felkell eleveníteni a dolgokat meg 1-2 függvényt meg ilyen dolgokat megtanulni. BME VIK
2016. márc. 31. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon belül gondolom infóra. Nézd kemény hely, szorgalom kelleni fog. Kb. hány százalékra menne(k) a korábbi vizsgasorok? Az a tapasztalat, hogy általában az írásbeli olyan 5-10% rosszabb élesben.
2016. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,csinálgatom őket.Eddig nem időre csinálgattam őket meg annyira nem voltam ráállva.Ahogy olvasom a szóbeli nem valami nagy szám.Hát szerintem az függ a kapott feladattól, hogy-hogy teljesítesz.
2016. márc. 31. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!