Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt írásbelire tényleg...

Az emelt írásbelire tényleg elég, ha valaki nagyon jól tudja azt a 30 témakört?

Figyelt kérdés

A tanár szerint mást nem nagyon tudnak kérdezni....

Tapasztalatok?



2016. ápr. 2. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Tapasztalatom nincs, mert én is idén emeltezek töriből, de kötve hiszem, hogy az a 30 témakör elég lenne mindenre. Esetleg ha csak a pluszpont miatt teszel emeltet, és elég a 45% (remélem azért nem :D), akkor lehet, hogy nem kell több a szóbelis tételeknél.
2016. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem csak a pluszpont miatt kell az emelt, ha 72%-on alul írom meg, akkor cseszhetem kb. :D

Tanulok egyébként rendesen, a Száray féle feladatgyűjteményből oldogatok meg, meg a tételeket dolgozgatom ki, voltam előkészítőn is, csinálom az előző évek feladatsorait is. (meglepő, mennyit lehet belőlük tanulni)

Szóval oda teszem azért magam.

Te hogy állsz amúgy a tanulással? :)

Majd írd meg, hogy hogy ment az emelt, ha gondolod, és nagyon sok sikert kívánok! :)

2016. ápr. 3. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is 70 % körüli kellene. Kb. ugyanazt teszem, mint te, Száray könyvek, előző évi érettségik, meg én is járok tanárhoz. Amúgy megvetted azt a 2016-os kidolgozott emelt töris könyvet? Nagyon jóó, szerintem érdemes rá beruházni. Egyébként köszönöm, és én is sok sikert kívánok neked! ;) Majd írj, hogy ment:D
2016. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbbet a rési vizsgasorok megoldásai segítettek. Meg az ilyen direkt érettségire témakörös könyvek. Általában emelten elég, ha jól tudod a témaköröket, és folytonosan beszélsz (nagyon fontos), és magabiztos vagy. Ha egy-két dolgot nem tudsz 100%-ig pontosan olyan sokat nem vonnak le, ha rávezetnek, akkor tényleg csak max 1-2 pontot.
2016. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, megvettem a Műszaki Kiadós, és az Eltés kidolgozottat is, a Műszakis fényévekkel jobb szerintem, sokkal összeszedettebb, és pontosabb.

Utolsó, az írásbelire vonatkozott a kérdésem, nem pedig a szóbelire, mert oda értelem szerűen elég a 30 témakör, azért kaptuk meg a listát. :D

2016. ápr. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!