Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 14 eves lany vagyok budapesten...

14 eves lany vagyok budapesten! Hol szerezhetnek munkat nyarra? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Szoval az a gond h anya megkerdezte/megnezte es csak 15 felett lehet diakmunkat vallalni. Azt szeretnem kerdezni h nem tudnatok e megeis valahol munkat ajanlani kuldeni amit egy 14eves lany is el tud vegezni? Lehetoleg budapesten.

Ui.: nem varnek el erte sok penzt csak egy keveset


2016. ápr. 2. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehol. Még bàrnod kell. Mire kell ennyire a pénz?
2016. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még sokan felnőtteknek sincs munkájuk, nemhogy neked... Ki kell tanulni egy jó szakmát, meg kell tanulni egy nyomós idegen nyelvet, akkor már rögtön nagyobbak az esélyeid.
2016. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerősök gyerekeire talán vigyázhatnál, esetleg a környéken kutyasétáltatás. (kiteszel szórólapot, hogy "Fiatal lány kutyasétáltatást vállal, 400 fot/kutya/óra áron, érdeklődni: telószám vagy vmi).
2016. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hírdetheti, hiszen nem számlaképes, jól megbüntetnék érte.
2016. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Már ne is haragudj, de hogy a fenébe vigyázhatna gyerekekre?! Nevetséges. Az egy felelősségteljes és szaktudást igénylő feladat. Egy 14 éves lánynak nincs annyi felelősségtudata, hogy ezt teljesíteni tudja, valamint váratlan helyzetekben nem tud reális döntést hozni...
2016. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem véletlen a munkalehetőségeknél az alsó korhatár!

Még gyerek vagy, élj, tanulj! Akkor akarj majd dolgozni, ha elérted a minimális korhatárt!

Bármire kell is a pénz, ha a szüleidtől nem kapod meg rá, nem fogsz "belehalni". Ha a családod anyagi helyzete miatt akarsz besegíteni, akkor tudd, hogy ez nem a te gondod!

Ha zsebpénzre kell, akkor egy előttem szóló említette a kutyasétáltatást - nem rossz ötlet. De hivatalosan nem vállalhatsz munkát!

2016. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Én ezt értem, írtam, hogy ismerős gyerekére. Azért egy hatévest csak ki tud vinni a parkba... Kötekedni egyszerűbb, ugye?..
2016. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Jó, és ha kiviszi a parkba, ki vállalja a felelősséget? Mit csinál, ha hirtelen baj történik. Egy 14 évesnek nincs annyi érettsége (általában) hogy ilyen esetekben jó döntést hozni képes legyen. Szülőként ilyet megengedni nagy felelőtlenség.
2016. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!