Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegem van. Mindjart szettepem...

Elegem van. Mindjart szettepem a teteleket?

Figyelt kérdés

Mi a szarom van ma velem??!!

Egyszeruen NEM MEGY A FEJEMBE A TORI!!!

Holnap 5 tetelbol felelunk, es mar 10 ota tanulok es eddig kettot tudok az 5bol.

Szornyuseges tetelek ezek.

Hogyan tanuljam hogy a fejemben maradjon?

Eddig mindig magoltam es az jo is volt de most borzasztoan nem megy....

19/L


2016. ápr. 3. 17:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Nagyon ideges vagyok...

Nem megy 😢

2016. ápr. 3. 17:59
 2/6 A kérdező kommentje:

Nezzetek milyen undorito tetel ez



[link]


Es ebbol van kidolgozva 6!!!! Oldal

Es ez csak 1 tetel.

K**vara elegem van

2016. ápr. 3. 18:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahajo.!
2016. ápr. 3. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
nem bírod megemberelni magad? akkor ez van, egyest is lehet kapni. 6 oldal, lol. egyetemen 1 perc alatt game over lenne neked.
2016. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudunk azzal mit kezdeni, hogy ilyen napod van. Most majd egyest kapsz rá, aztán ha jobb napod lesz megtanulod.
2016. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom lekicsinyíteni a problémád, de nekem és szerintem rajtam/rajtunk kívül is még sokaknak ilyet kell tanulnia ha nem többet. Úgyhogy próbálj meg másképp tanulni, ha így nem megy. Semmi se lehetetlen. Hajrá!
2016. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!