Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok adni 7. osztályos...

Tudtok adni 7. osztályos kémiára, segítő oldalakat?

Figyelt kérdés
Csak most kezdtem el kémiát tanulni egy emelt szintű csoportban mert a szüleim ragaszkodtak ehhez. Felfogadtak egy magántanárt akivel sok mindent megértettem de holnap írjuk meg a témazárót és ideges vagyok hogy az a sok erőfeszítés és tanulás csak egy 2-est ér-e meg. valaki tudna mutatni olyan oldalakat ahol sokat tanult a 7.osztályos kémiából? Azt nagyon megköszönném :)

2016. ápr. 4. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


7-9.-ig osztályig kedvedre válogathatsz a témákban, nagyon ajánlom. Sok a plusz kiegészítés ;)

Bár a magja 8-9. osztályos, de a 7.-es alapokhoz is akad egy pár.

Egyébként emelt szintű kémiacsopiban ha szabad érdeklődnöm heti hány órátok van belőle? Jól hangzik, csak hajrá! :)

2016. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!