Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok? (többi...

Ti mit választanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegyük fel, hogy pl.: jó vagy matekból, de nem szereted, viszont a magyart szereted, de kevésbé vagy jó belőle. Továbbtanulás szempontjából mit választanátok? Azt amiből jók vagytok vagy azt, amit szerettek?

2016. ápr. 5. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel a magyar nem sok olyan szakhoz jó, amivel el is lehet helyezkedni, így a matekot választanám.
2016. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit szeretnél csinálni? napi 8 óra munkával betegre keresni magad vagy dolgozni látástól vakulásig éhbérért? ha megvan a válasz, akkor dönts e szerint :)
2016. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, sőt, senkiről :) Csak eszembe jutott és megkérdeztem :) Amúgy még csak nemsoká leszek 13, szóval nem nagyon érint, meg amiatt sem érint, hogy már tudom hova szeretnnék menni gimibe :) Tudom, hogy változhat, de most van elképzelésem :)
2016. ápr. 5. 21:13
 4/7 A kérdező kommentje:
És ment a zöld kezecske mindenkinek :)
2016. ápr. 5. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak én gondolkozom ennyire egyszerűen, de amit szeretek, azt tanulom rendesen és megy is, ami meg megy, az azért szeretem. Ez nekem világ életemben oda-vissza játszott.

Nyilván a saját képességeimhez képest megpróbálom a legjobbat nyújtani és a másikat meg nem morcosan végig csinálni, ha elvégre valamilyen szinten örömforrást jelent a jó teljesítmény.

2016. ápr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kérdés, azt, amit szeretek! (Ha nem vagyok rá teljesen alkalmatlan:( )

Az ember folyamatosan fejlesztheti magát, viszont horror lehet mondjuk 40 éven át olyannal foglalkozni nap mint nap, ami idegen hagy, rosszabb esetben kifejezetten taszít.

2016. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!