Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott érettségire...

Martonosi Máté kérdése:

Előrehozott érettségire jelentkeztem németből, ha nem megyek el a vizsgára tehát megbukom, de jövőre megcsinálom a rendes érettségit angolból, akkor választjatom hogy azt "írják be" a német helyett a bizonyítványba?

Figyelt kérdés
A tanárom valahogy elfelejtett néhány részletet megemlíteni az érettségivel kapcsolatban, amiket csak most tudtam meg és ezek tudatában már nem tenném le a vizsgát viszont nem akarom hogy ez a rendes érettségi pontstámom kárára menjen, ezért érdekelne hogy választhatok-e hogy melyiket írják a bizonyítványba, az angolt vagy a németet?

#érettségi #előrehozott érettségi #érettségi pont számítás #mit írnak az érettségi bizonyítványba #német előrehozott érettségi
2016. ápr. 5. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább menj el most az előrehozottra és tedd le mondjuk kettesre (hogy meglegyen egy nyelv), jövőre meg lerakod

angolból is és akkor bekerülhet mindkettő az érettségibe

(pontszámot nem fog rontani)

2016. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami elégtelen azt nem írják be, tehát ha nem mész el, a német nem kerül bele. Én elmennék, jó tapasztalatszerzésnek is, a több tantárgy sose árt.
2016. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mentél el?
2016. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!