Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? (kérdésed túl...

Hogyan tovább? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hegesztőnek tanulok.

Egy gyerek a tanműhelybe felált és csak úgy nekem jött. Ki ütötte mind a kettő első fogamat. Korházba nem mehettem azonnal pedig nagyon szerettem volna, mert kettő tanműhely vezetö van. És meg kellett várnia a másikat, kb 2 órán keresztül vártam hatalmas fájdalmak közepette. De ez csak mellékes. Szóval megvártuk, felhìvta a szüleinket, és nem az hogy azonnal kórházba mehettem volna, elmentünk az irodába, és ott szó szerint azonnalo szerződés felbontást kaptunk mind ketten! Ugye tanműhely hiányába, az iskolából is repülök. Mivel 16 vagyok, már nem tanköteles, ezért egy iskola se fog nagyon fel venni. Kérdésem, most hogyan tovább? Nem szeretnék szakma nélkül maradni..



2016. ápr. 8. 06:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kellene jelenteni.
2016. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!