Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?...

Hova menjek tovább tanulni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy hova menjek tovább tanulni? Még csak 7.-es vagyok de már most gondolkozom hogy melyik suliba menjek tovább.

Matek,fizika: van amit értek belőle,de van amit egyáltalán nem. Matekból mindig is 3-as voltam.

Magyar: 4-5( irodalomból jó vagyok csak az a baj hogy nem érdekel)

Töri:4-5 ( nem érdekel,szerintem szörnyen unalmas)

Biológia: 5

Földrajz:4

Angol:4-5

Kémia: 5

Nagyon érdekelnek az állatok, állatorvos vagy kutya kozmetikus szeretnék lenni.

Melyik sulit ajánljátok nekem? Pest környékén lehetőleg,de nem baj ha messze van.



2015. nov. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kutyakozmetikus és az állatorvos között hatalmas különbség van! :D én a helyedben valami biosz-kémia szakos gimivel szemezgetnék
2015. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biosz-kémia szakos gimi egyértelműen
2015. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat. Tudom hogy nagy a különbség az állatorvos és a kutya kozmetikus között, de ha nem megy az állatorvosi pálya,akkor megpróbálkozom a kutya kozmetikussal. Melyik biológia-kémia szakos gimit ajánljátok??
2015. nov. 8. 21:58
 4/5 anonim válasza:

teleki blanka

pesten van ;)

nem oda járok de most 8.-os vagyok,holnap megyek nyílt napra oda,ha gondolod megírhatom,hogy milyen volt

2015. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utána nézek
2015. nov. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!