Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van tapasztalata családi napközi beindításában?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsokat kérni.

2016. ápr. 9. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Most szeretnél Családi napközit létesíteni? Én a helyedben nem tenném...


[link]

2016. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, ez azt jelenti, hogy megszűnik, mint családi napközi, helyette napközbeni gyermekfelügyeletnek fogják hívni. Rosszul értem?
2016. ápr. 9. 20:16
 3/4 A kérdező kommentje:
családi bölcsődének
2016. ápr. 9. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:

"2016 augusztusának végéig kell eldönteniük a családi napköziknek, hogy melyik irányba váltanak. Tehát a családi bölcsőde és a napközbeni gyermekfelügyelet között választhatnak majd az eddigi családi napközik."


Vagy családi bölcsi vagy napközbeni gyerekfelügyelet lesz - tehát vagy-vagy.

Erről többet egyenlőre nem lehet tudni, de egyet tudok vállalkozóként: egy átalakítás előtt álló dologba semmiképpen nem fektetnék bele.

Képzeld el, hogy belefektetsz egy csomó pénzt, megcsinálod, hogy megfeleljen mindenféle szabványnak, aztán hopp - mégiscsak más feltételek lesznek az átalakítás miatt.


Olvastam, hogy lehet, fizetős lesz a családi bölcsi.

Képzeld el, most csinálsz egy családi napközit, azt gondolod, nem baj, majd átalakítom családi bölcsivé, de ha az fizetős lesz és nem lesz rajta állami támogatás, akkor vajon lesz-e rá fizetőképes kereslet?

2016. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!