Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annyira utálom a mostani...

Annyira utálom a mostani iskolámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.osztályos és nagyon megutáltam a mostani iskolámat. Az osztályom miatt mert a tanárokkal nincs bajom mert rendesek és szinte mindegyik nő.De az osztályom az katasztrófa. Reggel mikor bemegyek olyan érzésem van hogy felfordul a gyomrom tőlük. Egyszerűen nem értem. Év elején mindenkivel jóban voltam és barátaim is lettek. De most egyre jobban idegesítenek és minél hamarabb megakarok tőlük szabadulni.Be is adtunk egy kérelmet egy másik suliba de ott azt mondták hogy a szüleim öntsék belém a lelket hogy még évvégéig bírjam ki mert jövőre kezdhetek ott.

Úgy érzem hogy az osztályom tele van mogorva barátságtalan, ordítós rossztermészetű emberekkel.

A padtársam elült mellőlem és így az egész osztályban én ülök egyedül az első padban ami egy kicsit csak ciki.

Ott az órai viselkedés. Nagyon zajosak vagyunk órán. Mindenki mondja a saját hülyeségét hangosan óra közben. Az egész osztály. A tanár meg nem szól semmit csak halkan mondja hogy :Csend legyen.

Nem mintha ez segítene és akkor vannak akik ilyenkor felszólalnak óra közben egy hangos ováció keretében:Csitt legyen mááááááááááá, meg hogy Kuss legyen mááá ba..eg. és annyira ordít hogy remeg és rázkódik előre hátra. Meg elkezdenek őrjöngeni. Ez már ijesztő. Fú! És ez már mindennapossá vált. Én nem azért járok suliba hogy azt hallgassam hogy az osztálytársaim egymást fegyelmezgetik. Ebbe a suliba nagyon kevesen járnak. Alig ismeri valaki. A tanárok is többnyire nők. Idősebbek. De még ha csak az lenne a baj hogy nem fogadtak be. Hanem ez a visszataszító viselkedés.És még évvégéig ott kell legyek. Mindennap 7-8 órát azok között tölteni. Ráadásul órán ebből következik hogy nem értem meg az anyagot és nem tudok figyelni ezért a jegyeim elkezdtek romlani. Szinte mindíg feldúltan megyek haza suliból és otthon is mondják hogy miért vagy ilyen feldúlt?

Az általános iskolában piszkáltak is és alig vártam hogy onnan is szabaduljak végre.

Bennem már annyi indulat és düh gyűlt össze eddig hogy bennem már a suliban is ez forr.

Annyira bosszant hogy szeretnék órán figyelni legalább egy kicsit.Mert alapzaj mindíg van ugye. De ezektől a megnyilvánulásoktól én is ingerült leszek. Az osztályfőnököm is azt mondta hogy ez a 2,5 hónap kínlódás lesz. Hogyan tudnám kicsit könnyebbé tenni ezt?


2016. ápr. 10. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Vidéki suli?

Szünetekben menj ki a levegőre, az jót fog tenni

2016. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csináld meg mindig a házikat meg legyél aktív órán

(azzal is el tudod valamennyire terelni a figyelmed az idétlenkedőkről) (Tanár meg díjazni fogja)

2016. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a hangoskodóknek sokszor azt mondta tanár,

hogy "akit nem érdekel, az kimehet" (na akkor csönd volt)

2016. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul hozzáteszem hogy katolikus iskola, és városi suli de tele van vidéki nagypofájú parasztokkal
2016. ápr. 10. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azzal vígasztalni magad, hogy egész nyáron

majd nem kell menned suliba

2016. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha átvettek másik iskolába, akkor több gond nincs is már :)

Tanulj, ne érdekeljenek a többiek, nekem is ilyen nehéz időszakom volt tavaly, általában azokkal töltöttem a szabadidőmet, akiket sulin kívül ismertem, eljártunk suli után stb, aztán sokkal jobb lett a másik iskolában :)

Szóval már nincs sok hátra, nyugi.

2016. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2016. ápr. 10. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!