Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az óvónő, vagyis mostani...

Az óvónő, vagyis mostani nevén óvodapedagógus a közalkalmazotti vagy a pedagógusi bértáblához tartozik?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 10:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pedagógusi.
2015. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2015. nov. 4. 14:30
 3/21 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2015. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
bocsi, de máshol meg azt írják hogy közalkalmazotti. Most akkor nem tudom mi van, oké hogy közszférában dolgozik, de benne van a nevében hogy óvodapedagógus, akkor tuti hogy a pedagógusi bértábla alapján van a fizetésük? Nem a 2 sajna nem ugyanaz, nagy a különbség. Meg sokan mondják, írják, hogy nettó 90 e ft-ot keresnek ilyen diplomával, de a ped.bértáblán meg nettó 112-re jön ki a kezdő fizetés, ami persze nem mindegy! köszi a válszokat!
2015. nov. 4. 14:44
 5/21 A kérdező kommentje:

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

2015. nov. 4. 15:02
 6/21 anonim ***** válasza:

"akkor tuti hogy a pedagógusi bértábla alapján van a fizetésük? " - Tuti.

A feleségem óvodapedagógus, közel 30 éve. ( Illetve még óvónőként kezdte, szakközépiskolai végzettséggel. Akkor még óvónőképző. Aztán lediplomázott és lett óvodapedagógus.)

2015. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

de akkor miért van egy óvodapedagógus állás betöltése mellé ez írva?


Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.


bocsi ha értetlen vagyok de tényleg nem mindegy, mert ok hogy a nevében benne van hogy pedagógus, de akkor miért a közalkalmazotti jogállásról szóló rendelkezések az irányadók a fentiek szerint?

2015. nov. 4. 15:12
 8/21 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


1./6. voltam.

2015. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"de akkor miért van egy óvodapedagógus állás betöltése mellé ez írva?" - Linkeld be az állásajánlatot, akkor talán tudok segíteni.

Két évig úgyis "Gyakornok" lennél pályakezdőként.

2015. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszi, ezt én is megtaláltam 1-2 helyen. de amikor nézem az állásokat, akkor miért közalkalmazotti juttatást írnak?
2015. nov. 4. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!