Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mennyi idő alatt készült...

Ki mennyi idő alatt készült fel a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Elég, ha az írásbelik után kezdek el rá tanulni?


Marad: magyar (irodalom, nyelvtan), angol, történelem, emelt informatika.


Átlagosan 20-20 tétel van (magyarból 40, mivel 2 tantárgy).



2016. ápr. 11. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem tanulj nekemis aztkéne bár ez még csak szakmunkásvizsga ez nem lehet anyira nehéz:'D

Majd éretségire oda kemenyen kelesz veni föleg a magyart meg töriböl évszámokat, na meg azzt az angolt amit még utálok is xD

2016. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a magyart meg a törit 3 nap alatt tanultam meg. De szerintem ennél azért több időt szánj rá, mert töriből nekem is sikerült olyat húzni, amit inkább csak átnéztem :D mindkét érettségim így 80% lett, amit sajnálok, mert jobb is lehetett volna.

Ja, és töriből felesleges megtanulni az évszámokat, úgyis ott lesz nálad az atlasz :)

2016. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az szép, egyébként kitűnő tanuló voltál?
2016. ápr. 11. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem .


Írásbelire nem tanultam , mivel nem tudtam úgy sem mit kérdeznek .


Írásbelik után 1 héttel kezdtem el tanulni szóbelire , naponta 1-1 tételt minden tantárgyból + naponként folyamatos ismétlés.


Minden tantárgyból dícséretet kaptam oklevél formájában. :)


Ha , a 2-es a cél akkor a forrásokból összetudod hozni amit ott kapsz , ha jobb jegy kell akkor viszont tanulj :)

2016. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy voltam kitűnő, utolsó év végén 3-as lettem töriből :D viszont jó töritanárom volt, aki rendesen megtanította nekünk az anyagot
2016. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!