Hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlatomat végzem egy erdészeten!Azt a feladatot kaptam, hogy egy erdőrészletet kell feltérképeznem amit kivontak a gazdálkodásból!Kaptam üzemtervet (2005-ös),amire az van ráírva,hogy vágásos üzemmód!Csak azt nem értem,hogy akkor miért vannak benne annyi holtfa és idős fa? A kérdésem az lenne,hogy ti hogy állnátok neki?Mit írnátok róla?
2016. ápr. 14. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány fa?

Leírod hány ember, hány fűrész, hány nap kell ahhoz, hogy kivágják az ott lévő fákat meg után ami legyen velük (feldarabolni)

2016. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg hol kezdenéd
2016. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pontosítom a kérdésem!

A főnök viszont azt mondta,hogy felhagytak ott minden beavatkozással évekkel ezelőtt (meg is látszik) és átadták a Naturásoknak,hogy maradjon meg "őserdő" típusnak!Nem azt kell leírnom,hogy hogyan megy a kitermelés!Ha beküldenének titeket egy elhagyatott erdőben,hogy térképezzétek fel,akkor hogyan állnátok neki?Miket írnátok arról az erdőről?

2016. ápr. 14. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!