Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok. Gólyatáborba sajnos nem tudtam elmenni, így nem ismerek senkit. Vannak egyetemi bulik, de egyedül olyan fura elmenni. Nem vagyok az a kemény bulizós, vadul táncoló ember, inkább dumálgatnék.

Senkit nem ismerek, csak a 'csoport vezető' diákokat, őket is csak facen. Amúgy nem vagyok antiszoc, egyetemen kívül vannak barátaim, de azért egyetemen se lenne rossz. 19/f


2015. szept. 16. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnék? Várnék... Hiszen max 2 hete kezdődött a suli - ennyi idő alatt nem lehet barátságot kötni. Az órákon többször látod xy-t, egymás mellett ültök, összefuttok, megtárgyaljátok az adott téma anyagát - mindezt az egyetemen... majd kialakul :-) Nem kell rögtön ajtóstól rohanni a házba :-) A kapcsolatok kialakulásához idő kell...és befektetett energia - azaz beszélgetés a másikkal, időt kell rá szánni.
2015. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előadás előtt ismerkedj a folyosón, beszélgess az előadóban azokkal, akik melletted ülnek, stb. Nem kell azért inni meg bulizni, hogy barátaid lehessenek.
2015. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak sajnos már kezdenek kialakulni a csoportok.(gólyatábor, meg már volt pár buli)

Annyira nem vagyok bulizós, de néha -néha azért jó lenne:)

2015. szept. 16. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok és 2-ik jól írta - nem kell azért bulizni, inni, hogy legyenek barátaid :-)

Gyakran járok a belvárosi szórakozónegyed környékén hajnalban (munkámból kifolyólag) és sajnos napi szinten látok földön heverő, magánkívüli vagy félkómában lévő fiatalokat egy "átbulizott" éjszaka után.

Erre vágysz? :D


Van még rá 5 éved, hogy ismerkedj - ne légy türelmetlen.

2015. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem a kómára vágyok:D, de néha egy kis iszogatás beleférne szerintem.
2015. szept. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!