Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az előző évek kihúzott kémia,...

Az előző évek kihúzott kémia, biológia tételek emelt szintű szóbelire összegyűjtve megvan-e valakinek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dobj egy gmail-es címet, és elküldöm, amim van.
2016. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
^ Nekem is tudnád továbbítani? :)
2016. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
El. Küldj gmail-es címet.
2016. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem is elküldenéd?
2016. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki küld gmail-es címet, annak elküldöm. De gmail-es legyen, mivel más idegen szerverekről működővel nem tudom megosztani a mappát.
2016. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szia! Nekem is at tudnad kuldeni hotmail-es cimre?
2016. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha gyorsan csinálnál egy gmail-es címet, mert összefog veszni a két szolgáltató.

Ide kattintasz, és létrehozza:

[link]


Nem kerül pénzbe, a telefonszámod azért kell, hogy arra küld majd egy kódot, ha szükséges.

Szépen értelemszerűen töltsd ki. Olyan felhasználó nevet válasszál, ami nem foglalt, de ezt is kifogja írni.

Vagy ha végkép nem megy, akkor kérj meg valakit, akinek van gmail-es címe, és majd őt felveszem, és egy pendrive-on elhozod magadnak, majd megnézed otthon arról.


(ha nagyon nem járható egyik út sem, akkor megpróbálhatom elküldeni a most meglévő címedre, de nem ígérek semmit sem)

2016. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is elküldenéd? Köszi :)

szindae@gmail.com

2016. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
nekem is elküldenéd esetleg? :)
2016. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia! Nekem is elkuldened legyszi? Csutortokon megyek es jo lenne valami tampont :S koszonom elore is! :)

olahkriszti1997@gmail.com

2016. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!