Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érdemes tanulni az...

Hogy érdemes tanulni az érettségire ha csak 2 hetem van?

Figyelt kérdés

Általában tanultam évközben is,mostanában viszont egyéb teendők miatt sem a magyart,sem a törit nem tanultam igazán.

Ha szeretnék jó írásbelit (70-80%-t,de inkább 80),akkor mit érdemes csinálnom?

Gondoltam ha megcsinálom az összes tavaszi érettségit,de ez sem lenne egyszerű,mert magyarból is,töriből is csinálni..meg külön matekra járni,oda is csinálni.Ez nem valami könnyű,az a gond h szerintem az egész délutánom lehet rámenne,vagy legalábbis 2 óra biztosan a magyarra,törire,és akkor még elmegyek valamilyen különórára,ez már mondjuk 3 vagy 4 óra a délutánból,és ha még matekból is csinálok valamit,az is még 2 óra.És még ehhez jönne az idegen nyelv.

Szerintem hasznos lenne megcsnálni a korábbi érettségiket,mert van egy olyan érzésem,hogy ha csak simán átolvasnám a könyveket,abból nem sok maradna meg,de arra sincs időm hogy elolvassam,fel is mondjam.

De akárhogy is nézem,ez egy egész napos tanulás lenne,ami azért egy idő után elég fárasztó és lehet nem is bírnám.

Ráadásul töriből meg magyarból is van esszé,és arra máshogy kellene készülni.

Ti ezt olvasva mit tudnátok nekem tanácsolni?


2016. ápr. 16. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még csak nyolcadikos vagyok, de a nővéremnek nagyon meggyűlt a baja az érettségire készüléssel (töri, magyar) és neki végül az vált be, hogy ,,értelmezte a szöveget", és a nagyon fontos évszámokat írta csak ki. (neki sem volt sok ideje)
2016. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!