Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan úszhatom meg az elolvas...

Hogyan úszhatom meg az elolvasása nélkül?

Figyelt kérdés
Magyar órán a bibliával foglalkozunk, és elvileg el kéne olvasni. Ezzel az a baj, hogy megtalálták az egyetlen olyan könyvet, amit biztos, hogy nem fogok olvasni. Hogy lehetne megúszni az emiatt fellépő gondokat, például lemaradás, fogalmam sincs miről van szó?

2016. ápr. 20. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy nem figyeltél az órán! Nincs olyan tanár ugyanis, aki az egész Bibliát feladná elolvasásra. Max részleteket tudok elképzelni (teremtés), vagy néhány könyvet, Mózes első, a négy evangélium valamelyike, de az száz, hogy nem adták fel nektek a teljes Bibliát.
2016. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár személy szerint azt is furcsának találom, hogy az év vége felé kezditek el a Bibliával való foglalkozást, mert ez tipikusan korai, év elejére jellemző tananyag. Szóval felmerül a kérdés: vajon csak egy kamus provokatőr vagy?
2016. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, most vesszük Jónást meg a cethalas dolgot
2016. ápr. 20. 22:44
 4/6 A kérdező kommentje:
És #1es igazad van, de részeket se akarok elolvasni belőle, mert egyrész (szerintem) rossz, másrészt nem érdekel és csak elvből se, mert egyszer azt mondtam hogy nem fogom elolvasni, és azóta csak erősödött bennem az elenszenv azzal a könyvel szemben.
2016. ápr. 20. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez most komoly?!! Jónás könyve még 20 percbe sem kerül. Egyébként meg ez a tinis makacskodás nem visz az életben semmire.
2016. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legalább néhány történetet olvass

el

2018. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!